Contacteer ons

Het team platteland van de Provincie Oost-Vlaanderen coördineert subsidieprogramma’s voor plattelandsontwikkeling in Oost-Vlaanderen en vormt het secretariaat van de Oost-Vlaamse LEADER-gebieden.


We bieden advies en begeleiding op maat bij elke stap: het verfijnen van je projectidee, het vinden van de juiste partners of de praktische indiening en verdere opvolging van het project.


Voor andere plattelandssubsidies in Oost-Vlaanderen, ga naar plattelandsloket.be

Wil je op de hoogte blijven van toekomstige oproepen van LEADER, schrijf je dan hier in.

Annelies Waegeman

Coördinator Vlaamse Ardennen tot Dender

annelies.waegeman@oost-vlaanderen.be

Sandra Derweduwen

Deskundige platteland

sandra.derweduwen@oost-vlaanderen.be

Nicolas Cammaert

Coördinator Meetjesland - Leievallei 

nicolas.cammaert@oost-vlaanderen.be

Els Van Mossevelde

Deskundige platteland

els.van.mossevelde@oost-vlaanderen.be

Machteld Boussemaere

Coördinator Waasland

machteld.boussemaere@oost-vlaanderen.be

Katrien De Merlier

Beleidscoördinator platteland

katrien.de.merlier@oost-vlaanderen.be